Theo Besemer - Gemengde techniek op papier, Mana - Ingelijst (Zeer groot)

Theo Besemer - Gemengde techniek op papier, Mana - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Theo Besemer - Gemengde techniek op papier, Mana - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Theo Besemer - Gemengde techniek op papier, Mana - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Theo Besemer - Gemengde techniek op papier, Mana - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Theo Besemer - Gemengde techniek op papier, Mana - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Theo Besemer - Gemengde techniek op papier, Mana - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Theo Besemer - Gemengde techniek op papier, Mana - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36961 verkochte items
Alle items van deze verkoper (301)
  • Theo Besemer (1936)
Jaartal1986
IngelijstIngelijst
Afmetingen143 cm x 114 cm (h x b)
Lijst150 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Administratieve code: QQSA

Het werk op papier is ingelijst en zit onder een plexiglas plaat. Deze plaat is wat beschadigd (krasjes) en doet het werk wat dof ogen. Het werk zelf lijkt in goede staat te zijn, maar door de plexiglas plaat is dit lastig te zien. Het blad golft/ bevat wat lichte kreuken.

Theo Besemer (1936)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36961 verkochte items
120 cm
150 cm
114 cm
143 cm

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:28-10-2019 om 12:31
Eindtijd:10-11-2019 om 20:28

Biedingen (1):

zacj01
10 nov. / 20:18
€ 1