Theo Bitter - De parkieten

Theo Bitter - De parkieten kopen? Bied vanaf 180!
Theo Bitter - De parkieten kopen? Bied vanaf 180!Theo Bitter - De parkieten kopen? Bied vanaf 180!Theo Bitter - De parkieten kopen? Bied vanaf 180!Theo Bitter - De parkieten kopen? Bied vanaf 180!Theo Bitter - De parkieten kopen? Bied vanaf 180!

Geplaatst door  atelierm
FA. (1)

21 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Theo Bitter (1916-1994)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1983
TechniekGouache
DragerKarton
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 47 cm (h x b)
Lijst57 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Over de kunstenaar:
Theo Bitter wordt op 16 december 1916 geboren in Den Haag. Hij volgt zijn opleiding aldaar aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten. Hij zal aan deze academie van 1946 tot 1960 zelf lesgeven. Zijn werk wordt gerekend tot de Nieuwe Haagse School. Hij overlijdt op 13 februari 1994 op 77-jarige leeftijd in zijn geboorteplaats Den Haag.

Over het werk:
Betreft een gouache op karton van de kunstenaar Theo Bitter, getiteld 'De parkieten'. Het werk is midden / boven gesigneerd met 'theo bitter' .

Herkomst:
Particuliere collectie.
Kunstmakelaardij Metzemaekers (Oirschot).

Verzending:
Werk bij voorkeur af te halen in Woerden.

Het werk is in een goede staat.

Sluit over 3d 9u 5m 59s
Openingsbod€ 180
ObjectlocatieWoerden, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland
Starttijd:16-08-2022 om 12:22
Eindtijd:21-08-2022 om 15:04