950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een ets uit 1971 van de Nederlandse kunstenaar Theo Blom (1935), getiteld “Amsterdam”.
-Handgesigneerd, -gedateerd en -getiteld met potlood en ‘ingelijst’ tussen 2 glasplaten, met een ophangsysteem.
-Afmeting: Glasplaat / blad, 65 x 50 cm. Beeld / ets, 25 x 25 cm.
-Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.
Conditie: De ets is in goede staat. Het blad is ‘vergeeld’ aan de randen. De voorste glasplaat heeft aan de onderrand een ‘chipje’.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Informatie over de kunstenaar:
Theodorus ‘Theo’ Blom, geboren 17-07-1935 in Amsterdam, graficus, glasschilder, monumentaal kunstenaar, wandschilder, schilder, docent aan academie en vervaardiger van mozaïek.
Opleiding: Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs Amsterdam.
Hij was docent aan de Gerrit Rietveld Academie Amsterdam in de richtingen grafiek, schilderen, vrije richting en architectonische vormgeving.
Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 1, p. 106; Jacobs 1993.
Titel: Amsterdam. Handgeschreven linksonder.
Kunstenaar: Theo Blom.
Techniek: Ets.
Jaartal: 1971.
Afmetingen: Glasplaat / blad, 65 x 50 cm. Beeld / ets, 25 x 25 cm.
Ingelijst: De ets zit tussen 2 glasplaten; met een ophangsysteem.
Gesigneerd: Rechtsonder met potlood.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Afhandeling:
-De ingelijste ets (tussen 2 glasplaten) kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-De ets kan alleen zonder de glasplaten opgestuurd worden
-De ets wordt aangetekend verzonden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro. Wordt verzonden zonder glasplaten.
Naar België: 15,00 euro. Wordt verzonden zonder glasplaten.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 31-3-2018 om 17:07 |
Eindtijd | 7-4-2018 om 17:07 |