Theo Blom : Ets , Amsterdam – gesigneerd – 1971 - Verkocht

Theo Blom : Ets , Amsterdam – gesigneerd – 1971 kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Theo Blom : Ets , Amsterdam – gesigneerd – 1971 kopen? Bied vanaf 35!Theo Blom : Ets , Amsterdam – gesigneerd – 1971 kopen? Bied vanaf 35!Theo Blom : Ets , Amsterdam – gesigneerd – 1971 kopen? Bied vanaf 35!Theo Blom : Ets , Amsterdam – gesigneerd – 1971 kopen? Bied vanaf 35!Theo Blom : Ets , Amsterdam – gesigneerd – 1971 kopen? Bied vanaf 35!Theo Blom : Ets , Amsterdam – gesigneerd – 1971 kopen? Bied vanaf 35!Theo Blom : Ets , Amsterdam – gesigneerd – 1971 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2870 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
  • Theo Blom (1935)
GesigneerdHandgesigneerd

Een ets uit 1971 van de Nederlandse kunstenaar Theo Blom (1935), getiteld “Amsterdam”.

-Handgesigneerd, -gedateerd en -getiteld met potlood en ‘ingelijst’ tussen 2 glasplaten, met een ophangsysteem.

-Afmeting: Glasplaat / blad, 65 x 50 cm. Beeld / ets, 25 x 25 cm.

-Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.

Conditie: De ets is in goede staat. Het blad is ‘vergeeld’ aan de randen. De voorste glasplaat heeft aan de onderrand een ‘chipje’.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Informatie over de kunstenaar:

Theodorus ‘Theo’ Blom, geboren 17-07-1935 in Amsterdam, graficus, glasschilder, monumentaal kunstenaar, wandschilder, schilder, docent aan academie en vervaardiger van mozaïek.

Opleiding: Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs Amsterdam.

Hij was docent aan de Gerrit Rietveld Academie Amsterdam in de richtingen grafiek, schilderen, vrije richting en architectonische vormgeving.

Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 1, p. 106; Jacobs 1993.

Titel: Amsterdam. Handgeschreven linksonder.

Kunstenaar: Theo Blom.

Techniek: Ets.

Jaartal: 1971.

Afmetingen: Glasplaat / blad, 65 x 50 cm. Beeld / ets, 25 x 25 cm.

Ingelijst: De ets zit tussen 2 glasplaten; met een ophangsysteem.

Gesigneerd: Rechtsonder met potlood.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Afhandeling:

-De ingelijste ets (tussen 2 glasplaten) kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-De ets kan alleen zonder de glasplaten opgestuurd worden

-De ets wordt aangetekend verzonden via PostNL.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro. Wordt verzonden zonder glasplaten.

Naar België: 15,00 euro. Wordt verzonden zonder glasplaten.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Theo Blom (1935)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2870 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:31-03-2018 om 17:07
Eindtijd:07-04-2018 om 17:07
Graafsterdam
04 apr. / 15:35
€ 35