Theo Boons, De drinker, olieverf op paneel - Verkocht

Theo Boons, De drinker, olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 200,00

Geplaatst door  swaen

4 verkochte items
  • Theo Boons (1926-2013)

27-27 cm, gesigneerd Th. Boons '85

verzendkosten 9,75

Theo Boons (1926-2013)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  swaen

4 verkochte items
Dit item is verkocht voor 200,00
Starttijd:16-03-2013 om 09:17
Eindtijd:30-03-2013 om 09:17
sandt034
30 mrt. / 00:54
€ 200