Theo Daamen, ets van Gerrit Komrij, Alvites - Verkocht

Theo Daamen, ets van Gerrit Komrij, Alvites kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 75,00

Geplaatst door  Evelyn
FA. (4)

261 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Theo Daamen (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

afmeting ets 12 x 16,8 cm., gesigneerd: Gerrit Komrij, Alvites

III ets, 2/40, Theo Daamen '86 - in passe-partout

verzendkosten 7,50, zonder kosten af te halen in Utrecht

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:10-03-2013 om 17:08
Eindtijd:20-03-2013 om 17:08
Corn49
15 mrt. / 07:09
€ 75