Theo den Boon - Zeefdruk - e.d 24/125 - Verkocht

Theo den Boon - Zeefdruk - e.d 24/125 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Theo den Boon - Zeefdruk - e.d 24/125 kopen? Bied vanaf 50!Theo den Boon - Zeefdruk - e.d 24/125 kopen? Bied vanaf 50!Theo den Boon - Zeefdruk - e.d 24/125 kopen? Bied vanaf 50!Theo den Boon - Zeefdruk - e.d 24/125 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (314)
  • Theo den Boon (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Theo den Boon. Nummer e.d 24/125. Afmetingen blad H51.5 X b50. Afmetingen voorstelling H41 x b40. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Herkomst: collectie ABN AMRO. Conditie: In goed staat. Er zitten wat plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting.

Theo den Boon (1941)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:02-11-2017 om 10:19
Eindtijd:09-11-2017 om 21:19
animacura2
09 nov. / 20:17
€ 50