Theo Goedvriend - Paddestoelen

Theo Goedvriend - Paddestoelen kopen? Bied vanaf 425!
Theo Goedvriend - Paddestoelen kopen? Bied vanaf 425!Theo Goedvriend - Paddestoelen kopen? Bied vanaf 425!Theo Goedvriend - Paddestoelen kopen? Bied vanaf 425!Theo Goedvriend - Paddestoelen kopen? Bied vanaf 425!Theo Goedvriend - Paddestoelen kopen? Bied vanaf 425!Theo Goedvriend - Paddestoelen kopen? Bied vanaf 425!
  • Theo Goedvriend (1879-1969)
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 27 cm (h x b)
Lijst42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
De paddestoelen  vsn Theo Goedvriendt
Olieverf op doek op panel
Gesigneerd rechtsonder

Theo Goedvriend (1879-1969)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Miloenmilos
FA. (1)

Lid sinds 2022
11 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
32 cm
42 cm
27 cm
35 cm
Starttijd:15-01-2023 om 10:39
Eindtijd:23-01-2023 om 21:08
Openingsbod € 425
ObjectlocatieKrimpen aan de Ijssel,  Nederland