Theo koster, bewerkte zeefdruk, 55x55x5 cm - Verkocht

Theo koster, bewerkte zeefdruk, 55x55x5 cm kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 45,00

Theo koster, bewerkte zeefdruk, 55x55x5 cm kopen? Bied vanaf 1!Theo koster, bewerkte zeefdruk, 55x55x5 cm kopen? Bied vanaf 1!Theo koster, bewerkte zeefdruk, 55x55x5 cm kopen? Bied vanaf 1!Theo koster, bewerkte zeefdruk, 55x55x5 cm kopen? Bied vanaf 1!Theo koster, bewerkte zeefdruk, 55x55x5 cm kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  dorinoto

32 verkochte items
  • Theo Koster (1952)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig bewerkte zeefdruk (collagetechniek) van de kunstenaar theo koster hand geschept dik papier op linnen op spieraam gesigneerd en genummerd 41/90 galerie verkoopwaarde 650 €

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:04-09-2015 om 13:55
Eindtijd:11-09-2015 om 13:55
Biedingen (12)
dorusart
09 sep. / 14:33
€ 45
Gap
09 sep. / 14:33
€ 40
dorusart
09 sep. / 14:32
€ 36
Gap
06 sep. / 12:18
€ 31
2ndart
06 sep. / 12:18
€ 26
Gap
05 sep. / 22:29
€ 13
2ndart
04 sep. / 21:28
€ 11
mappart
04 sep. / 21:27
€ 9
2ndart
04 sep. / 21:27
€ 7
mappart
04 sep. / 17:46
€ 5
Gap
04 sep. / 17:46
€ 3
mappart
04 sep. / 15:31
€ 1