theo koster gemengde techniek op linnen ingelijst -farmhouse blues-

theo koster gemengde techniek op linnen ingelijst -farmhouse blues- kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 290,00

theo koster gemengde techniek op linnen ingelijst -farmhouse blues- kopen? Bied vanaf 250!theo koster gemengde techniek op linnen ingelijst -farmhouse blues- kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  dorusart
FA. (8)

221 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Theo Koster (1952)

schilderij in gemengde techniek van de kunstenaar theo koster afmetingen 100x100 cm

hand gesigneerd

Dit item is verkocht voor 290,00

Starttijd:04-11-2014 om 22:51
Eindtijd:11-11-2014 om 22:56

Biedingen (4):

Ines_59_59
11 nov. / 22:48
€ 290
tiggy
11 nov. / 22:48
€ 270
Ines_59_59
11 nov. / 22:48
€ 270
tiggy
11 nov. / 19:19
€ 250