Theo Koster - Red Horizon

Theo Koster - Red Horizon kopen? Bied vanaf 75!
Theo Koster - Red Horizon kopen? Bied vanaf 75!Theo Koster - Red Horizon kopen? Bied vanaf 75!Theo Koster - Red Horizon kopen? Bied vanaf 75!Theo Koster - Red Horizon kopen? Bied vanaf 75!Theo Koster - Red Horizon kopen? Bied vanaf 75!Theo Koster - Red Horizon kopen? Bied vanaf 75!
  • Theo Koster (1952)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Theo Koster (1952) - Red

Dit werk van de Nederlanse kunstenaar Theo Koster komt uit zijn periode in India.
Na een expositie in New Delhi is Theo Koster zo gegrepen door de Indiase cultuur dat hij daar een eigen woon- en werkruimte betrekt, waar hij grote zeefdrukken en schilderijen maakt. Balans en harmonie zijn belangrijke kenmerken van zijn werk die ook in dit schilderij tot uitdrukking komen. De door Koster verwerkte materialen als touw en papier geven het een extra dimensie.

Het kunstwerk is vervaardigd op handgeschept papier en opgeplakt op canvas.

Voorzien van een certificaat van echtheid

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Valkenswaard, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50