Theo koster - vierkant rood (groot) - Verkocht

Theo koster - vierkant rood (groot) kopen? Bied vanaf 190!

Verkoopprijs: € 190,00

Theo koster - vierkant rood (groot) kopen? Bied vanaf 190!Theo koster - vierkant rood (groot) kopen? Bied vanaf 190!

Geplaatst door  Rlenaers

3 verkochte items
  • Theo Koster (1952)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer goede staat, ingelijst, gesigneerd (midden onder), oplage 60/90. Afmetingen 101x103cm

Theo Koster (1952)

Alle items van deze kunstenaar(13)
Geplaatst door  Rlenaers

3 verkochte items
Dit item is verkocht voor 190,00
Starttijd:21-06-2014 om 13:04
Eindtijd:26-06-2014 om 13:04
Hadrianus
26 jun. / 12:19
€ 190