Theo Koster: Zeefdruk en collage - Hindustan - gesigneerd - Verkocht

Theo Koster: Zeefdruk en collage - Hindustan - gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Theo Koster: Zeefdruk en collage - Hindustan - gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Theo Koster: Zeefdruk en collage - Hindustan - gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Theo Koster: Zeefdruk en collage - Hindustan - gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Theo Koster: Zeefdruk en collage - Hindustan - gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Theo Koster: Zeefdruk en collage - Hindustan - gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Theo Koster: Zeefdruk en collage - Hindustan - gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Theo Koster: Zeefdruk en collage - Hindustan - gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
  • Theo Koster (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige bewerkte zeefdruk van Theo Koster op handgeschept papier met passe-partout. Zand en andere materialen maken dit kunstwerk tot een apart geheel.

Kunstenaar: Theo Koster

Genummerd: 87/90

Gesigneerd: ja

Afm. incl. passe-partout: 70 x 70 cm

In uitstekende staat.

Verzendkosten: Ned: € 7,00  Bel: € 11,-

ObjectlocatieUden,  Nederland
Starttijd11-12-2017 om 19:18
Eindtijd17-12-2017 om 19:18
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken