Theo Koster, Zeefdruk zonder titel in mooie lijst

Theo Koster, Zeefdruk zonder titel in mooie lijst kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Theo Koster, Zeefdruk zonder titel in mooie lijst kopen? Bied vanaf 65!Theo Koster, Zeefdruk zonder titel in mooie lijst kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Theo Koster (1952)
GesigneerdHandgesigneerd

Oplage: 49 / 120 ,Afmetingen :beeld h.33cm x b. 32 cm lijst: 59 x 55 cm , Gesigneerd: rechtsonder. Ingelijst: Ja, in aluminium lijst  Materiaal: papier  Ophalen: U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Verzenden Nederland €. 25,- Belgie €. 35,-

Dit item is verkocht voor 65,00

Starttijd:02-06-2015 om 12:35
Eindtijd:09-06-2015 om 12:35

Biedingen (1):

Fwouda
8 jun. / 20:25
€ 65