Theo Koster, Zeefdruk zonder titel in mooie lijst - Verkocht

Theo Koster, Zeefdruk zonder titel in mooie lijst kopen? Bied vanaf 65!
Theo Koster, Zeefdruk zonder titel in mooie lijst kopen? Bied vanaf 65!Theo Koster, Zeefdruk zonder titel in mooie lijst kopen? Bied vanaf 65!
  • Theo Koster (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Oplage: 49 / 120 ,Afmetingen :beeld h.33cm x b. 32 cm lijst: 59 x 55 cm , Gesigneerd: rechtsonder. Ingelijst: Ja, in aluminium lijst  Materiaal: papier  Ophalen: U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Verzenden Nederland €. 25,- Belgie €. 35,-

Theo Koster (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

952 verkochte items
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:02-06-2015 om 12:35
Eindtijd:09-06-2015 om 12:35
Fwouda
08 jun. / 20:25
€ 65