Theo Koster, zonder titel - Verkocht

Theo Koster, zonder titel kopen? Bied vanaf 950!

Verkoopprijs: € 950,00

Theo Koster, zonder titel kopen? Bied vanaf 950!Theo Koster, zonder titel kopen? Bied vanaf 950!Theo Koster, zonder titel kopen? Bied vanaf 950!Theo Koster, zonder titel kopen? Bied vanaf 950!Theo Koster, zonder titel kopen? Bied vanaf 950!Theo Koster, zonder titel kopen? Bied vanaf 950!Theo Koster, zonder titel kopen? Bied vanaf 950!

Geplaatst door  peterwijling

2 verkochte items
  • Theo Koster (1952)

Drieluik

Acryl- en olieverf op doek

Handgesigneerd

Oplage: 1 stuks (uniek)

Afmetingen: 1 deel: 63 x 144 cm (breedte x hoogte)

Aluminium lijsten

Bieden op totale drieluik

Zie ook mijn andere advertentie: Schaal van Theo Koster

Dit item is verkocht voor 950,00
Starttijd:07-03-2016 om 10:52
Eindtijd:21-03-2016 om 10:52
mulleh
21 mrt. / 09:23
€ 950