Theo Kuijpers - Zonder titel

Theo Kuijpers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!

Theo Kuijpers - Zonder titel

Verkoopprijs: € 56,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Theo Kuijpers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!Theo Kuijpers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!Theo Kuijpers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!Theo Kuijpers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (19)

636 verkochte items
  • Theo Kuijpers (1939)
TechniekLitho
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63.5 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
*Fraaie grote kleurenlitho van de bekende kunstenaar Theo Kuijpers.
*L.o. genummerd no. 36 in een oplage van 60 ex.
*R.o. gesigneerd in potlood.
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.

Enkele lichte kreukjes.

Dit item is verkocht voor 56,35(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:04-11-2020 om 12:57
Eindtijd:15-11-2020 om 19:07

Biedingen (1):

Appelscha
15 nov. / 17:39
€ 49