FA. (5)

Theo Mackaay - Geen titel

Theo Mackaay - Geen titel kopen? Bied vanaf 700!

Geplaatst door  Jaap3
FA. (1)

4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Theo Mackaay (1950)
Jaartal2004
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
Lijst145 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
een werk uit privé collectie

Theo Mackaay (1950)

Alle items van deze kunstenaar(23)
Geplaatst door  Jaap3
FA. (1)

4 verkochte items
105 cm
145 cm
70 cm
100 cm
Starttijd:08-05-2022 om 06:35
Eindtijd:22-05-2022 om 15:00
Openingsbod€ 700
Objectlocatieutrecht, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie