Theo Mackaay - Olieverf: Abstracte voorstelling van een dame op een paard

Theo Mackaay - Olieverf: Abstracte voorstelling van een dame op een paard kopen? Bied vanaf 1050!
Theo Mackaay - Olieverf: Abstracte voorstelling van een dame op een paard kopen? Bied vanaf 1050!Theo Mackaay - Olieverf: Abstracte voorstelling van een dame op een paard kopen? Bied vanaf 1050!Theo Mackaay - Olieverf: Abstracte voorstelling van een dame op een paard kopen? Bied vanaf 1050!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (70)
  • Theo Mackaay (1950)
Jaartal2015
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Afmetingen67 cm x 67 cm (h x b)
Lijst103 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf  van Theo Mackaay. Abstracte voorstelling van een dame op een paard.  Afmetingen incl lijst: H103 x b103cm. Afmetingen voorstelling: H67 x b67cm. Het werk is links  onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Het werk kan  worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling,  is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden met een kunstkoerier(Swift).

Mackaay groeide op in Utrecht. In 1970 begon hij daar een opleiding tot steenhouwer en legde de basis om zich verder te ontwikkelen tot beeldhouwer. Hij studeerde van 1972 tot 1976 aan de Gerrit Rietveld Academie en van 1977 tot 1979 aan de Rijksakademie van beeldende kunsten te Amsterdam.

Beeldhouwer en kunstschilder

Sinds 1980 werkt hij als zelfstandig kunstenaar, zowel als beeldhouwer als als schilder. Mackaays stijl is te omschrijven als deformerend figuratief, met als inspiratiebronnen onder anderen Pablo Picasso, Marino Marini en Ossip Zadkine. In 1980 ontwierp hij het Gouden Kalf, de trofee die tijdens het Nederlands Filmfestival wordt uitgereikt. Ook de trofee die door de BV Popprijs wordt uitgereikt, is een ontwerp van Mackaay uit 1984. Andere prijzen die door hem zijn ontworpen, zijn de aanmoedigingsprijs voor bedrijven inzake het in dienst houden van chronisch zieken (1996) en een prijs voor de stichting Xena (2002).

In 2005 reisde hij af naar China, waar hij 2,5 jaar zou werken, wat resulteerde in verschillende grote bronsplastieken.

Mackaay exposeert in binnen- en buitenland en had diverse solotentoonstellingen in onder andere Morren Galleries te Amsterdam en Utrecht, het Carlton Hotel in Cannes (2015) en het Amstel Hotel te Amsterdam (2016).

Muzikant

Mackaay is naast beeldend kunstenaar ook muzikant. In de jaren 70 was hij gitarist en zanger in de begeleidingsgroep van Lenny Kuhr. Sinds eind jaren zeventig maakte hij als zanger, gitarist en componist onderdeel uit van de maatschappijkritische Nederlandstalige groep Braak,[1] waarmee hij vier lp's maakte: Demo'sSuite voor een HypochonderHeldenkermis en Ik weet wat je lust. Hij speelde als zanger en gitarist in studiosessies en was te horen in reclamespots. In 2016 kwam zijn album Met de hemel weet je het nooit uit.

In zeer goede staat

Theo Mackaay (1950)

Alle items van deze kunstenaar(9) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4949 verkochte items
103 cm
103 cm
67 cm
67 cm

Starttijd:22-07-2021 om 12:03
Eindtijd:02-08-2021 om 19:33
Openingsbod€ 1050
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingAlleen per koerier