Theo Niermeijer - Abstract en kleurrijk.

Theo Niermeijer - Abstract en kleurrijk. kopen? Bied vanaf 99!
Theo Niermeijer - Abstract en kleurrijk. kopen? Bied vanaf 99!Theo Niermeijer - Abstract en kleurrijk. kopen? Bied vanaf 99!Theo Niermeijer - Abstract en kleurrijk. kopen? Bied vanaf 99!Theo Niermeijer - Abstract en kleurrijk. kopen? Bied vanaf 99!Theo Niermeijer - Abstract en kleurrijk. kopen? Bied vanaf 99!Theo Niermeijer - Abstract en kleurrijk. kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  Akke
FA. (25)

437 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
  • Theo Niermeijer (1940-2005)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 49 cm (h x b)
Lijst76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Mooi werk.
Goede staat.
Toegeschreven aan Theo Niermeijer.
Zie foto's.

Mooi werk.

Goede staat.
Zie foto's.

Theo Niermeijer (1940-2005)

Alle items van deze kunstenaar(13)
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

437 verkochte items
56 cm
76 cm
49 cm
70 cm
Starttijd:25-06-2022 om 15:07
Eindtijd:30-06-2022 om 21:38
Openingsbod€ 99
ObjectlocatieHaarlem, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa