THEO NIERMEIJER, Gemengde technieken/gouache op papier - Verkocht

THEO NIERMEIJER, Gemengde technieken/gouache op papier kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 36,00

THEO NIERMEIJER, Gemengde technieken/gouache op papier kopen? Bied vanaf 1!THEO NIERMEIJER, Gemengde technieken/gouache op papier kopen? Bied vanaf 1!THEO NIERMEIJER, Gemengde technieken/gouache op papier kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

514 verkochte items
  • Theo Niermeijer (1940-2005)

Prachtige origineel werk van de bekende kunstenaar:

                                THEO NIERMEIJER

Ca 93 x 67 cm.

Gesigneerd en voorzien van stempel.

Op mooie stevig papier.

Authenticiteit 100 % gegarandeerd.

Liefst ophalen in het mooie Kunst Stadje OOTMARSUM.

Dit item is verkocht voor 36,00
Starttijd:15-02-2017 om 11:07
Eindtijd:22-02-2017 om 19:12
Biedingen (11)
DirckHals
22 feb. / 19:07
€ 36
TEIE
22 feb. / 19:04
€ 31
DirckHals
22 feb. / 17:22
€ 26
Gnav
22 feb. / 17:21
€ 21
DirckHals
22 feb. / 17:21
€ 19
Gnav
20 feb. / 22:11
€ 17
CJohannes
20 feb. / 22:11
€ 15
CJohannes
15 feb. / 23:22
€ 7
11556
15 feb. / 23:22
€ 5
CJohannes
15 feb. / 23:22
€ 3
11556
15 feb. / 11:20
€ 1