Mooi ingelijste ferro en aquarel uit 1981 van Theo Niermijer met de titel: 'Ruling totems'. Het werk is midden met de hand gesigneerd en voorzien van de kunstenaarstempel door de kunstenaar.
Kunstenaar: Theo Niermijer Techniek: Ferro en aquarel Oplage: Unica Gesigneerd: midden Ingelijst: Ingelijst Afmeting voorstelling (HxB): 63 x 97 cm Afmeting blad (HxB): 95,5 x 129 cm Conditie Werk: Zeer goed Conditie lijst: Gebruikt
Hoewel de term 'print' anders doet vermoeden betreft het hier een eenmalig uniek werk. De kunstenaar creëerde deze ferro-prints door o.a. roestige stukken metaal plus kleurpigmenten en verf in aanraking te brengen met vloeistoffen en geprepareerde vellen papier. Hij gebruikte vooral natuurlijke sjablonen zoals bijv. bladeren. Maar ook schoenzool afdrukken komen veelvuldig voor op zijn werk!
Zeer Goed
Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft enkele beschadigingen.
koeriersdienst