Theo Niermeijer - Tekening gesigneerd door de kunstenaar & 2 zwart/wit foto's - Verkocht

Theo Niermeijer - Tekening gesigneerd door de kunstenaar & 2 zwart/wit foto's kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Theo Niermeijer - Tekening gesigneerd door de kunstenaar & 2 zwart/wit foto's kopen? Bied vanaf 25!Theo Niermeijer - Tekening gesigneerd door de kunstenaar & 2 zwart/wit foto's kopen? Bied vanaf 25!Theo Niermeijer - Tekening gesigneerd door de kunstenaar & 2 zwart/wit foto's kopen? Bied vanaf 25!Theo Niermeijer - Tekening gesigneerd door de kunstenaar & 2 zwart/wit foto's kopen? Bied vanaf 25!Theo Niermeijer - Tekening gesigneerd door de kunstenaar & 2 zwart/wit foto's kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Kunstenfoto
FA. (1)

Lid sinds 2018
20 verkochte items
  • Theo Niermeijer (1940-2005)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1984
TechniekStift
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie schets van de overleden beeldhouwer/kunstenaar Theo Niermeijer. De vele tekeningen die hij maakte, waren zijn inspiratie voor zijn (roest)beelden. Toegevoegd 2 foto's. De eerst is een foto van de kunstenaar voor het werk. De tweede foto is een opname van een werk. Hoewel de foto's niet zijn gesigneerd/gestempeld is bekend dat ze door Thomas Swoboda gemaakt.

Altijd donker bewaard

Theo Niermeijer (1940-2005)

Alle items van deze kunstenaar(13)
Geplaatst door  Kunstenfoto
FA. (1)

Lid sinds 2018
20 verkochte items
30 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:30-03-2019 om 21:52
Eindtijd:06-04-2019 om 22:31
Joanie
06 apr. / 17:36
€ 25