Theo Onnes, zeefdruk op handgeschept papier, Titel: Ida

Theo Onnes, zeefdruk op handgeschept papier, Titel: Ida kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Theo Onnes, zeefdruk op handgeschept papier, Titel: Ida kopen? Bied vanaf 50!Theo Onnes, zeefdruk op handgeschept papier, Titel: Ida kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Theo Onnes (1957)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Ida
Afmetingen Beeld: 55 cm x 55 cm Blad: 66 cm x 65 cm
Oplage: 40/100
Ingelijst: Nee

Materiaal: zeefdruk op handgeschept papier

Ook kunnen wij de inlijsting voor u verzorgen

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:27-09-2015 om 23:27
Eindtijd:09-10-2015 om 03:27

Biedingen (1):

Pip
7 okt. / 21:08
€ 50