Theo Onnes, zeefdruk, titel:

Theo Onnes, zeefdruk, titel:  kopen? Bied vanaf 50!

Theo Onnes, zeefdruk, titel:

Verkoopprijs: € 65,00

Theo Onnes, zeefdruk, titel:  kopen? Bied vanaf 50!Theo Onnes, zeefdruk, titel:  kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Theo Onnes (1957)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie onbeschadigde zeefdruk op geschept papeier van Theo Onnes met de titel " Ida  " , oplagenr 40 / 100, afmetingen: beeld: 55 x 55 ,blad 65 x 66 cm. De zeefdruk verkeerd in nieuwstaat. Het betreft een losse zeefdruk welke kan worden verzonden of kan worden opgehaald bij galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Ook de inlijsting kunnen we voor u verzorgen.

Dit item is verkocht voor 65,00

Starttijd:18-10-2014 om 15:40
Eindtijd:23-10-2014 om 15:40

Biedingen (5):

gpkamphuis
23 okt. / 14:31
€ 65
IreneMaria
23 okt. / 08:08
€ 60
Imar
23 okt. / 08:08
€ 60
IreneMaria
23 okt. / 07:51
€ 55
gpkamphuis
18 okt. / 21:28
€ 50