Theo Reusing - zonder titel

Theo Reusing - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
Theo Reusing - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!Theo Reusing - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!Theo Reusing - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!Theo Reusing - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
  • Theo Reusing (1923)
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
Lijst71 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hand gesigneerd werk. Kan opgehaald worden in  Uden.

(In overleg ook in Boxtel)

Theo Reusing (1923)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  BonaMi
FA. (22 )

238 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
91 cm
71 cm
90 cm
70 cm
Sluit over 7d 18u 9m 25s
Openingsbod€ 85
ObjectlocatieUden,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:07-12-2022 om 09:11
Eindtijd:16-12-2022 om 21:42