Theo Ros - Ets - Titel: "Processie" - 1964 (oplage slechts 2 stuks!)

Theo Ros - Ets - Titel: "Processie" - 1964 (oplage slechts 2 stuks!) kopen? Bied vanaf 49!
Theo Ros - Ets - Titel: "Processie" - 1964 (oplage slechts 2 stuks!) kopen? Bied vanaf 49!Theo Ros - Ets - Titel: "Processie" - 1964 (oplage slechts 2 stuks!) kopen? Bied vanaf 49!Theo Ros - Ets - Titel: "Processie" - 1964 (oplage slechts 2 stuks!) kopen? Bied vanaf 49!Theo Ros - Ets - Titel: "Processie" - 1964 (oplage slechts 2 stuks!) kopen? Bied vanaf 49!
  • Theo Ros (1935-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/2
Ets van Theo Ros uit 1964.  Titel: Processie. Nummer: 1/2. Afmetingen blad: H32 x b46 cm. Afmetingen voorstelling H24 x b34.5.  Linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.

Verzenden: we verzenden op dinsdag en donderdag

Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de witte rand van een vorige inlijsting. Goed ingelijst met nieuw passepartout valt dit niet meer op.

Theo Ros (1935-2009)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (30)

904 verkochte items
Alle items van deze verkoper (318)
46 cm
32 cm
Starttijd:21-02-2022 om 10:33
Eindtijd:07-03-2022 om 22:26
Openingsbod € 49
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland