Theo Ros - ets - Titel: "Randstad Holland" - 1965

Theo Ros - ets -  Titel: "Randstad Holland" - 1965 kopen? Bied vanaf 45!
Theo Ros - ets -  Titel: "Randstad Holland" - 1965 kopen? Bied vanaf 45!Theo Ros - ets -  Titel: "Randstad Holland" - 1965 kopen? Bied vanaf 45!Theo Ros - ets -  Titel: "Randstad Holland" - 1965 kopen? Bied vanaf 45!Theo Ros - ets -  Titel: "Randstad Holland" - 1965 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5412 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Theo Ros (1935-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Theo Ros uit 1965. Nummer: 2/3. Titel: Randstad Holland. Linksonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H35 x b41.5 cm. Afmetingen voorstelling H24,5 x b29.5. Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de witte rand van een vorige inlijsting. Ook wat kreukjes op de witte rand. Goed ingelijst met nieuw passepartout valt dit niet meer op. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd

Theo Ros (1935-2009)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5412 verkochte items
Starttijd:10-02-2018 om 00:24
Eindtijd:15-02-2018 om 21:24
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieHoek van Holland, Nederland