Theo Schreuder (1893-1980) - Aquarel boer - Verkocht

Theo Schreuder (1893-1980) - Aquarel boer kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 19,00

Theo Schreuder (1893-1980) - Aquarel boer kopen? Bied vanaf 1!Theo Schreuder (1893-1980) - Aquarel boer kopen? Bied vanaf 1!Theo Schreuder (1893-1980) - Aquarel boer kopen? Bied vanaf 1!Theo Schreuder (1893-1980) - Aquarel boer kopen? Bied vanaf 1!Theo Schreuder (1893-1980) - Aquarel boer kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Obe
FA. (7)

571 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Mathijs Hendrik Schreuder (1893-1980)
TypeTekening / Aquarel

Groot werk op papier van Theo Schreuder uit Leiden.
Betreft aquarel.
In goede staat.
Geen beschadigingen.
Maten ca. 65x45 cm

Ongesigneerd maar afkomstig uit zijn atelier.
Volledig gegarandeerd.
Wordt alleen verzonden.

Dit item is verkocht voor 19,00
Starttijd:07-03-2018 om 15:01
Eindtijd:21-03-2018 om 20:01
Biedingen (10)
Hoogsoeren
21 mrt. / 19:19
€ 19
Indiesart
20 mrt. / 23:13
€ 17
jvandenberg
20 mrt. / 23:13
€ 15
Indiesart
20 mrt. / 23:13
€ 13
jvandenberg
20 mrt. / 23:12
€ 11
Indiesart
20 mrt. / 23:12
€ 9
jvandenberg
20 mrt. / 19:17
€ 7
Indiesart
20 mrt. / 19:17
€ 5
jvandenberg
20 mrt. / 19:17
€ 3
Indiesart
16 mrt. / 14:58
€ 1