Theo Slegers, zonder titel, gouache en inkt op papier

Theo Slegers, zonder titel, gouache en inkt op papier kopen? Bied vanaf 350!
  • Theo Slegers (1926-2009)
TypeTekening / Aquarel

64,5 x 46, gouache en inkt op papier, gesigneerd, 1989, ingelijst

Theo Slegers (1926-2009)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  mrijken

0 verkochte items
Starttijd:05-10-2014 om 12:42
Eindtijd:12-10-2014 om 12:42
Openingsbod € 350
Objectlocatie Nederland