Theo Swagemakers, Strand en meeuwen, aquarel - Verkocht

Theo Swagemakers, Strand en meeuwen, aquarel kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 95,00

Theo Swagemakers, Strand en meeuwen, aquarel kopen? Bied vanaf 95!Theo Swagemakers, Strand en meeuwen, aquarel kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Theo Swagemakers (1898-1994)
TypeTekening / Aquarel

B2726
Kunstenaar: Theo Swagemakers
Techniek: Aquarel
Voorstelling: Strand en meeuwen
Gesigneerd: ongesigneerd
Afmeting exclusief lijst (lxb): 16 x 13 CM
herkomst: Theo Swagemakers Museum

Inclusief lijst (zie afbeelding)

Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis

Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:02-01-2018 om 11:23
Eindtijd:22-02-2018 om 17:17