THEO VAN DEN BOOGAARD
LITHO JEF VAN OEKEL genummerd HC 2 uit 20
+ GESIGNEERD BOEK - TAAL EN TEKEN 1992
OPLAGE HC NUMMER 2 UIT 20
ZEER ZELDZAAM BOEK voor UITGEVER EN VRIENDEN van THEO VAN DEN BOOGAARD
UITGAVE OOG EN BLIK AMSTERDAM
ter gelegenheid tentoonstelling FRANS HALSMUSEUM HAARLEM
JAAR 1992
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND