Theo van der Horst - Gouache, Winderig weer - Ingelijst

Theo van der Horst - Gouache, Winderig weer - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 35,65 (Incl. 15% veilingkosten)

Theo van der Horst - Gouache, Winderig weer - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Theo van der Horst - Gouache, Winderig weer - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Theo van der Horst - Gouache, Winderig weer - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36961 verkochte items
Alle items van deze verkoper (301)
  • Theo van der Horst (1921-2003)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1989
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
Lijst93.5 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het passe-partout is wat vlekkerig. Wat vergeling van het blad en het passe-partout.

Dit item is verkocht voor 35,65(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:26-07-2020 om 17:58
Eindtijd:03-08-2020 om 22:42

Biedingen (10):

biederlsg
3 aug. / 22:36
€ 31
Annilo
3 aug. / 22:36
€ 31
biederlsg
3 aug. / 22:36
€ 26
Annilo
3 aug. / 22:36
€ 21
biederlsg
3 aug. / 21:58
€ 16
Wimke_b
3 aug. / 21:58
€ 11
Wimke_b
28 jul. / 21:55
€ 10
VerZa20
28 jul. / 21:55
€ 5
Wimke_b
27 jul. / 22:44
€ 3
nelleke1958
26 jul. / 18:29
€ 1