FA. (1)

Theo van der Horst, Gouache

Theo van der Horst, Gouache kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Theo van der Horst (1921-2003)

Gouache van Theo van der Horst, afmeting: 63 x 47 cm; met passe-partout ingelijst met glazen plaat, afmeting van lijst: 88 x 75 cm. Kleur lijst: bordeaux rood, is  iets beschadigd, passe-partout is wat gelig geworden.

Starttijd:19-02-2015 om 17:08
Eindtijd:05-03-2015 om 17:08
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieNederland