Theo van der Horst - Meisje met paard

Theo van der Horst - Meisje met paard kopen? Bied vanaf 250!
Theo van der Horst - Meisje met paard kopen? Bied vanaf 250!Theo van der Horst - Meisje met paard kopen? Bied vanaf 250!Theo van der Horst - Meisje met paard kopen? Bied vanaf 250!Theo van der Horst - Meisje met paard kopen? Bied vanaf 250!Theo van der Horst - Meisje met paard kopen? Bied vanaf 250!Theo van der Horst - Meisje met paard kopen? Bied vanaf 250!Theo van der Horst - Meisje met paard kopen? Bied vanaf 250!Theo van der Horst - Meisje met paard kopen? Bied vanaf 250!Theo van der Horst - Meisje met paard kopen? Bied vanaf 250!
  • Theo van der Horst (1921-2003)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1995
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 135 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Kleurrijk schilderij van Theo van der Horst
Gesigneerd en gedateerd 1995.
Zijn werk is aanwezig in talrijke belangrijke particuliere collecties en musea.
Pierre Janssen museum Arnhem kocht enkele werken van Theo voor de vaste collectie.
Zie WIKIPEDIA voor meer informatie.

Zelf regelen vervoer !
Dit werk stond sinds 1995 op het atelier in De wetstraat Arnhem.
En werd slechts 1 x keer tentoongesteld bij klas vijf Guus dijkhuizen in Velp.
Prijs aldaar 2250 euro in het jaar 2010