Theo van der Poel (1951): olieverf op doek, gezicht - Verkocht

Theo van der Poel (1951): olieverf op doek, gezicht kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Theo van der Poel (1951): olieverf op doek, gezicht kopen? Bied vanaf 20!Theo van der Poel (1951): olieverf op doek, gezicht kopen? Bied vanaf 20!Theo van der Poel (1951): olieverf op doek, gezicht kopen? Bied vanaf 20!Theo van der Poel (1951): olieverf op doek, gezicht kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Freek51
FA. (3)

89 verkochte items
  • Theo van der Poel (1951)

Theo van der Poel. Abstracte voorstelling van een gezicht. Olieverf op,doek.

Gesigneerd: Poel. (Theo van der Poel)

Afmeting: totaal: 60 x 55 cm.

Dit kleurrijk werk is in de tachtiger jaren van de vorige eeuw geschilderd door Theodorus Jacobus Andreas van der Poel, geboren 1951 te Zoeterwoude. In deze tijd schilderde hij in de abstract expressionistische stijl.

Docent aan de Willem de Kooning Academie/Academie van Beeldende Kunsten, Rotterdam.

Conditie: zeer goed

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:10-10-2017 om 16:41
Eindtijd:24-10-2017 om 16:41
MrGreenwood
22 okt. / 10:32
€ 20