Theo van der Poel - Portret - Olieverf op doek - Verkocht

Theo van der Poel - Portret - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Theo van der Poel - Portret - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 20!Theo van der Poel - Portret - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 20!Theo van der Poel - Portret - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Ankering
FA. (10)

Lid sinds 2017
185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Theo van der Poel (1951)

Theo Theodorus Jacobus Andreas van der Poel. Geboren, Zoeterwoude-Dorp 1951. Olieverf op doek. Afm totaal: 40 x 38 cm. Gesigneerd aan de achterkant, zie foto. Het wordt extra goed ingepakt, o/a met noppenplastic en doos.

Theo van der Poel (1951)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Ankering
FA. (10)

Lid sinds 2017
185 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:29-10-2017 om 11:30
Eindtijd:12-11-2017 om 20:30
klooster
12 nov. / 20:24
€ 20