Theo van Hoytema - 2x kleurenlitho - Circusaap en Vlooiende apen - Verkocht

Theo van Hoytema - 2x kleurenlitho - Circusaap en Vlooiende apen kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Theo van Hoytema - 2x kleurenlitho - Circusaap en Vlooiende apen kopen? Bied vanaf 30!Theo van Hoytema - 2x kleurenlitho - Circusaap en Vlooiende apen kopen? Bied vanaf 30!Theo van Hoytema - 2x kleurenlitho - Circusaap en Vlooiende apen kopen? Bied vanaf 30!Theo van Hoytema - 2x kleurenlitho - Circusaap en Vlooiende apen kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • Theo van Hoytema (1863-1917)
GesigneerdHandgesigneerd

2x Kleurenlitho, gemonogrammeerd in de steen rechtsonder en linksonder.

Beeldmaat beide 20 x 15 cm. Bladmaat beide 44 x 21 cm. Losbladig.

Theo van Hoytema is geboren te Den Haag in 1863 en overleden aldaar in 1917.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:28-04-2016 om 22:03
Eindtijd:13-05-2016 om 19:03
jacqtop
11 mei / 20:36
€ 30