Theo van Hoytema - December

Theo van Hoytema - December kopen? Bied vanaf 35!
  • Theo van Hoytema (1863-1917)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 x 21.5 cm (h x b)
Incl. lijst40 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het werk is een litho . Afgebeeld wordt de maand december . Is één van een reeks maanden .
werk is gesigneerd met monogram TvH .
Het werk is in uitstekende staat , is ingelijst achter glas in een houten lijst .
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Openingsbod € 35
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNijmegen,  Nederland
Starttijd27-2-2024 om 11:10
Eindtijd7-3-2024 om 21:18