Theo van Hoytema - ingelijste tekening: Papegaai: Ara - Verkocht

Theo van Hoytema - ingelijste tekening: Papegaai: Ara kopen? Bied vanaf 325!
Theo van Hoytema - ingelijste tekening: Papegaai: Ara kopen? Bied vanaf 325!Theo van Hoytema - ingelijste tekening: Papegaai: Ara kopen? Bied vanaf 325!Theo van Hoytema - ingelijste tekening: Papegaai: Ara kopen? Bied vanaf 325!
  • Theo van Hoytema (1863-1917)
TypeTekening / Aquarel

Mooie tekening van een papegaai (Ara) van Hoytema. Dieren waren een bekend thema van hem. Het werk is rechtsonder gesigneerd. Afmetingen incl. lijst: H33,5 x b23 cm. Afmetingen voorstelling: H15,5 x B8,5 cm

Conditie: in goede staat.

De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.

ZZTEK

ObjectlocatieHoek van Holland,  Nederland
Starttijd30-1-2018 om 9:10
Eindtijd9-2-2018 om 21:10
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken