Theo Wolvecamp - Abstracte compositie

Theo Wolvecamp - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 550!
Theo Wolvecamp - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 550!Theo Wolvecamp - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 550!Theo Wolvecamp - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 550!Theo Wolvecamp - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 550!Theo Wolvecamp - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 550!Theo Wolvecamp - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 550!Theo Wolvecamp - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 550!Theo Wolvecamp - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 550!
  • Theo Wolvecamp (1925-1992)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1985
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 13 cm (h x b)
Lijst40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Theo Wolvecamp

Een abstract werk van Cobra lid Theo Wolvecamp
Gouache  op papier en gesigneerd voluit en gesigneerd aan achterkant

Theo Wolvecamp (1925-1992)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Miloenmilos
FA. (1)

Lid sinds 2022
11 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
30 cm
40 cm
13 cm
29 cm
Sluit over 7d 0u 35m 32s
Openingsbod€ 550
ObjectlocatieKrimpen aan de Ijssel,  Nederland
Starttijd:01-02-2023 om 13:46
Eindtijd:13-02-2023 om 21:11