Theo Wolvecamp - Cobra - Verkocht

Theo Wolvecamp - Cobra  kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Theo Wolvecamp - Cobra  kopen? Bied vanaf 150!Theo Wolvecamp - Cobra  kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  hans44
FA. (9)

Lid sinds 2018
171 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Theo Wolvecamp (1925-1992)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage142/200
Prachtige zeefdruk nooit  ingelijst geweest  maten 74x64 cm genummerd en gesigneerd.
Theo wolvecamp (cobra)

nooit ingelijst geweest ,supermooi.

Theo Wolvecamp (1925-1992)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  hans44
FA. (9)

Lid sinds 2018
171 verkochte items
74 cm
64 cm
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:07-07-2018 om 22:08
Eindtijd:13-07-2018 om 19:52
MBZ
13 jul. / 14:15
€ 150