Theo Wolvecamp, zeefdruk - Verkocht

Theo Wolvecamp, zeefdruk kopen? Bied vanaf 215!

Verkoopprijs: € 215,00

Theo Wolvecamp, zeefdruk kopen? Bied vanaf 215!Theo Wolvecamp, zeefdruk kopen? Bied vanaf 215!

Geplaatst door  Ilja

3 verkochte items
  • Theo Wolvecamp (1925-1992)

Dynamische zeefdruk van Cobra kunstenaar Theo Wolvecamp (1925-1992), Genummerd 174/175, gedateerd 1989 en gesigneerd. Afmeting 55x40. Kan zo aan de muur, want in mooie passepartout en aluminium lijst achter glas. Inclusief lijst en passepartout 245 euro, zonder 215

Dit item is verkocht voor 215,00
Starttijd:23-09-2013 om 07:55
Eindtijd:30-09-2013 om 07:55
frankrasti
29 sep. / 09:55
€ 215