Theo Wolvecamp - Verkocht

Theo Wolvecamp   kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Theo Wolvecamp   kopen? Bied vanaf 125!Theo Wolvecamp   kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Barfie
FA. (6)

Lid sinds 2017
101 verkochte items
  • Theo Wolvecamp (1925-1992)
TypeTekening / Aquarel

Theo Wolvecamp

3 pastel werkjes op papier

+/- 20x15 cm per stuk

Gesigneerd met Atelier Wolvecamp 1992

ingelijst en achter zuurvrij passepartout

Kunstwerk wordt aangetekend en verzekerd opgestuurd á 15.- euro voor NL

mag ook worden opgerhaald worden, kan ook afgeleverd worden

Nb. Veel experts van veilinghuizen claimen dat dit werk van Theo wolvecamp is- andere omschrijven het werk als Hollandse school of toegeschreven aldaar er geen ECHTE signatuur van Theo Wolvecamp onderstaat.. Dit werk wordt toegeschreven aan Theo Wolvecamp!

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:22-10-2017 om 18:01
Eindtijd:29-10-2017 om 17:01
Leenders
29 okt. / 16:55
€ 125