Theo Wolvecamp - Verkocht

Theo Wolvecamp  kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 250,00

Theo Wolvecamp  kopen? Bied vanaf 250!Theo Wolvecamp  kopen? Bied vanaf 250!Theo Wolvecamp  kopen? Bied vanaf 250!Theo Wolvecamp  kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Barfie
FA. (6)

Lid sinds 2017
101 verkochte items
  • Theo Wolvecamp (1925-1992)
GesigneerdHandgesigneerd

Theo Wolvecamp

Titel : abstracte compositie

Techniek : zeefdruk op papier

Ingelijst in een nette aluminium omlijsting

Afmeting 65x50 cm

Gesigneerd rechtsonder voluit en gedateerd 1989

Oplage 94/250

In zeer goede staat

Verzendkosten NL 15.- BE 30.- aangetekend en verzekerd

Dit item is verkocht voor 250,00
Starttijd:27-11-2017 om 17:30
Eindtijd:03-12-2017 om 21:30
Wally57
03 dec. / 21:03
€ 250