Theodoor Heynes : Sepia pentekening - Strandleven – Gesigneerd - ca 1970 - Verkocht

Theodoor Heynes : Sepia pentekening - Strandleven – Gesigneerd - ca 1970 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Theodoor Heynes : Sepia pentekening - Strandleven – Gesigneerd - ca 1970 kopen? Bied vanaf 50!Theodoor Heynes : Sepia pentekening - Strandleven – Gesigneerd - ca 1970 kopen? Bied vanaf 50!Theodoor Heynes : Sepia pentekening - Strandleven – Gesigneerd - ca 1970 kopen? Bied vanaf 50!Theodoor Heynes : Sepia pentekening - Strandleven – Gesigneerd - ca 1970 kopen? Bied vanaf 50!Theodoor Heynes : Sepia pentekening - Strandleven – Gesigneerd - ca 1970 kopen? Bied vanaf 50!Theodoor Heynes : Sepia pentekening - Strandleven – Gesigneerd - ca 1970 kopen? Bied vanaf 50!Theodoor Heynes : Sepia pentekening - Strandleven – Gesigneerd - ca 1970 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2851 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
  • Theodoor Heynes (1920-1990)
TypeTekening / Aquarel

Een tekening van de Nederlandse kunstenaar Theodoor Heynes (1920-1990) met een voorstelling van het “strandleven” .

Gesigneerd rechtsonder.
De tekening zit achter een passe-partout. Niet ingelijst
Afmetingen: Passe-partout, 58 x 47 cm. Blad, 23 x 36 cm. Beeld: 23 x 34 cm.

Conditie: De tekening is in goede staat. Het passe/partout is ´vergeeld´.

Zie ook de foto’s.

Informatie over de kunstenaar:

Theodoor (Theo) Heynes, geboren 7 april 1920 in Alkemade (gemeente Kaag, Zuid-Holland) en overleden 1 augustus 1990 in Amsterdam, was een Nederlands kunstschilder, aquarellist, tekenaar en etser.

Opleiding: Rijksakademie van beeldende kunsten (Amsterdam). Leerling van Willem van den Berg en Gé Roling.

Hij was lid van Arti et Amicitiae in Amsterdam, de Nederlandse Kring van Tekenaars, de Hollandse Aquarellisten Kring en de Haagse Aquarellisten. Hij won de Arti-medaille in 1964 en de Jeanne Oostingprijs in 1971.

Werk van Theodoor Heynes werd aangekocht door het Rijk, het Stedelijk Museum Amsterdam, het Museum Henriette Polak te Zutphen, het Stedelijk Museum Alkmaar en het Museum Maassluis.

Titel: “Strandleven”.

Kunstenaar: Theodoor Heynes.

Techniek: Sepia pentekening op papier.

Jaartal:  Onbekend, ca1970.

Ingelijst: Nee. Wel achter een passe-partout.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België:  15,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:05-08-2016 om 16:47
Eindtijd:17-08-2016 om 21:47
frerik
08 aug. / 18:08
€ 50