Theodora Plas - Gemengde techniek op doek, Z.T. (rode rechthoeken) - Ingelijst (Zeer groot) - Verkocht

Theodora Plas - Gemengde techniek op doek, Z.T. (rode rechthoeken) - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!
Theodora Plas - Gemengde techniek op doek, Z.T. (rode rechthoeken) - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Theodora Plas - Gemengde techniek op doek, Z.T. (rode rechthoeken) - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Theodora Plas - Gemengde techniek op doek, Z.T. (rode rechthoeken) - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Theodora Plas - Gemengde techniek op doek, Z.T. (rode rechthoeken) - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!
  • Theodora Plas (1957)
Jaartal1985
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen160 cm x 140 cm (h x b)
Lijst167 cm x 147 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Over het algemeen in goede staat. Enkele delen van de collage laten enigszins los. In de linkderonderhoek, tussen de twee rode vlakken, zit een beschadiging in de verflaag.

Theodora Plas (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (251)

30287 verkochte items
Alle items van deze verkoper (130)
147 cm
167 cm
140 cm
160 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-10-2020 om 10:41
Eindtijd:25-10-2020 om 19:44
Biedingen (11)
koenk
24 okt. / 15:06
€ 40
JohannavanDijk
24 okt. / 15:06
€ 35
koenk
24 okt. / 15:06
€ 30
JohannavanDijk
24 okt. / 15:06
€ 25
koenk
24 okt. / 15:06
€ 20
JohannavanDijk
24 okt. / 15:06
€ 15
koenk
24 okt. / 15:06
€ 10
koenk
20 okt. / 14:26
€ 5
nelleke1958
17 okt. / 00:26
€ 3
Poseidon
17 okt. / 00:26
€ 3
nelleke1958
15 okt. / 17:16
€ 1