Theodorus van Oorschot - boerderijen aan een vaart

Theodorus van Oorschot - boerderijen aan een vaart kopen? Bied vanaf 125!
Theodorus van Oorschot - boerderijen aan een vaart kopen? Bied vanaf 125!Theodorus van Oorschot - boerderijen aan een vaart kopen? Bied vanaf 125!Theodorus van Oorschot - boerderijen aan een vaart kopen? Bied vanaf 125!Theodorus van Oorschot - boerderijen aan een vaart kopen? Bied vanaf 125!Theodorus van Oorschot - boerderijen aan een vaart kopen? Bied vanaf 125!
  • Theodorus van Oorschot (1910-1989)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 36 cm (h x b)
Lijst44 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Achter passepartout en glas.

In een fraaie houten  lijst in goede gebruikte staat.

in goede gebruikte staat.

Theodorus van Oorschot (1910-1989)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1385 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
52 cm
44 cm
36 cm
26 cm
Sluit over 8d 19u 35m 20s
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:21-09-2022 om 10:42
Eindtijd:03-10-2022 om 22:33