Theodorus van Oorschot - Paardenkar op landweg bij boerderij in boslandschap / groot werk

Theodorus van Oorschot - Paardenkar op landweg bij boerderij in boslandschap / groot werk kopen? Bied vanaf 450!
Theodorus van Oorschot - Paardenkar op landweg bij boerderij in boslandschap / groot werk kopen? Bied vanaf 450!Theodorus van Oorschot - Paardenkar op landweg bij boerderij in boslandschap / groot werk kopen? Bied vanaf 450!Theodorus van Oorschot - Paardenkar op landweg bij boerderij in boslandschap / groot werk kopen? Bied vanaf 450!Theodorus van Oorschot - Paardenkar op landweg bij boerderij in boslandschap / groot werk kopen? Bied vanaf 450!Theodorus van Oorschot - Paardenkar op landweg bij boerderij in boslandschap / groot werk kopen? Bied vanaf 450!Theodorus van Oorschot - Paardenkar op landweg bij boerderij in boslandschap / groot werk kopen? Bied vanaf 450!Theodorus van Oorschot - Paardenkar op landweg bij boerderij in boslandschap / groot werk kopen? Bied vanaf 450!
  • Theodorus van Oorschot (1910-1989)
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
Incl. lijst90 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk in de impressionistische stijl waarmee deze Brabantse schilder bekend werd. Zijn werk is niet alleen in particuliere collecties maar ook in museale collecties opgenomen. In zijn woonplaats Schijndel werd ook een standbeeld voor hem opgericht. In 2010 werd zijn werk tentoongesteld en verscheen er over zijn werk een boek (zie foto). Dit werk werd verkregen op gerenommeerde veiling. Kan tegen redelijke vergoeding worden bezorgd.
Geen beschadigingen, geen reparaties aanwezig. Goede, bijpassende lijst.

Theodorus van Oorschot (1910-1989)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  pief55
76 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
110 cm
90 cm
90 cm
70 cm
Starttijd17-7-2023 om 21:07
Eindtijd31-7-2023 om 22:30
Openingsbod € 450
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland