Prachtig werk in de impressionistische stijl waarmee deze Brabantse schilder bekend werd. Zijn werk is niet alleen in particuliere collecties maar ook in museale collecties opgenomen. In zijn woonplaats Schijndel werd ook een standbeeld voor hem opgericht. In 2010 werd zijn werk tentoongesteld en verscheen er over zijn werk een boek (zie foto). Dit werk werd verkregen op gerenommeerde veiling. Kan tegen redelijke vergoeding worden bezorgd.
Zeer Goed
Geen beschadigingen, geen reparaties aanwezig. Goede, bijpassende lijst.