FA. (1)

Theophile Alexandre Steinlen - Prijsverlaging: 3x afbeeldingen uit de Franse krant Gil Blas eind 19e eeuw

Theophile Alexandre Steinlen - Prijsverlaging: 3x afbeeldingen uit de Franse krant Gil Blas eind 19e eeuw kopen? Bied vanaf 50!
Theophile Alexandre Steinlen - Prijsverlaging: 3x afbeeldingen uit de Franse krant Gil Blas eind 19e eeuw kopen? Bied vanaf 50!Theophile Alexandre Steinlen - Prijsverlaging: 3x afbeeldingen uit de Franse krant Gil Blas eind 19e eeuw kopen? Bied vanaf 50!Theophile Alexandre Steinlen - Prijsverlaging: 3x afbeeldingen uit de Franse krant Gil Blas eind 19e eeuw kopen? Bied vanaf 50!Theophile Alexandre Steinlen - Prijsverlaging: 3x afbeeldingen uit de Franse krant Gil Blas eind 19e eeuw kopen? Bied vanaf 50!Theophile Alexandre Steinlen - Prijsverlaging: 3x afbeeldingen uit de Franse krant Gil Blas eind 19e eeuw kopen? Bied vanaf 50!Theophile Alexandre Steinlen - Prijsverlaging: 3x afbeeldingen uit de Franse krant Gil Blas eind 19e eeuw kopen? Bied vanaf 50!Theophile Alexandre Steinlen - Prijsverlaging: 3x afbeeldingen uit de Franse krant Gil Blas eind 19e eeuw kopen? Bied vanaf 50!Theophile Alexandre Steinlen - Prijsverlaging: 3x afbeeldingen uit de Franse krant Gil Blas eind 19e eeuw kopen? Bied vanaf 50!Theophile Alexandre Steinlen - Prijsverlaging: 3x afbeeldingen uit de Franse krant Gil Blas eind 19e eeuw kopen? Bied vanaf 50!Theophile Alexandre Steinlen - Prijsverlaging: 3x afbeeldingen uit de Franse krant Gil Blas eind 19e eeuw kopen? Bied vanaf 50!Theophile Alexandre Steinlen - Prijsverlaging: 3x afbeeldingen uit de Franse krant Gil Blas eind 19e eeuw kopen? Bied vanaf 50!Theophile Alexandre Steinlen - Prijsverlaging: 3x afbeeldingen uit de Franse krant Gil Blas eind 19e eeuw kopen? Bied vanaf 50!Theophile Alexandre Steinlen - Prijsverlaging: 3x afbeeldingen uit de Franse krant Gil Blas eind 19e eeuw kopen? Bied vanaf 50!Theophile Alexandre Steinlen - Prijsverlaging: 3x afbeeldingen uit de Franse krant Gil Blas eind 19e eeuw kopen? Bied vanaf 50!Theophile Alexandre Steinlen - Prijsverlaging: 3x afbeeldingen uit de Franse krant Gil Blas eind 19e eeuw kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Goedgevonden
FA. (1)

93 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Theophile Alexandre Steinlen (1859-1923)
TypeBijzondere Uitgaves
Periode1800 t/m 1899
TechniekMultimedia
Afmetingen41 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Originele Bladzijde uit waarschijnlijk de Franse Krant Gil Blas, met een litho van twee op het land werkende vrouwen. De beelden spreken voor zich.
De krant is ingelijst in eenvoudige passe partout door Kunsthandel Teunissen in Nijmegen.
Beeldend kunstenaar: Théophile-Alexandre Steinlen 1859-1923
Titel: La meule

Conditie: scheurtje

Originele Bladzijde uit de Franse Krant Gil Blas, met een litho van een vrouw die een man verleidt. Of is het andersom? De beelden spreken voor zich.
Naast Steinlen, staat er op de prent PHG V.Michel.
Conditie: krant in goede staat, passe partout wat vergeeld.

Tekening en muziekstuk
Mere "Moeder" een gedicht van Marie Krysinska.
Origineel bladzijde uit: “Gil Blas Illustre” Paris 1893.
Door de kwetsbaarheid van het papier zijn er relatief weinig exemplaren overgebleven vandaar de grote zeldzaamheid.
Litho - 1893
Maat 28 cm - 41 cm
Theophile-Alexandre Steinlen, 1859-1923
origineel

info: Théophile-Alexandre Steinlen (Swiss, 1859–1923)
Mère (Mother); illustration for a poem by Jean Richepin #21, 1895, last page, from the journal Gil Blas Illustré, 1891-1900, 1895, May 26
Color photorelief on tan paper mounted on khaki paper
image: 13 3/4 × 7 1/2 in. (34.93 × 19.05 cm) sheet: 14 5/8 × 9 7/8 in. (37.15 × 25.08 cm)
Gift of Jacques Athias, New York, New York M1983.322
Photo credit: John R. Glembin

Gezien de leeftijd van de kranten in goede staat.

Theophile Alexandre Steinlen (1859-1923)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Goedgevonden
FA. (1)

93 verkochte items
24 cm
41 cm
Starttijd:16-05-2022 om 08:23
Eindtijd:24-05-2022 om 21:18
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieDoorn, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie