Theophile de Bock, Boerderij in waterlandschap, Ets - Verkocht

Theophile de Bock, Boerderij in waterlandschap, Ets kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Theophile de Bock, Boerderij in waterlandschap, Ets kopen? Bied vanaf 35!Theophile de Bock, Boerderij in waterlandschap, Ets kopen? Bied vanaf 35!Theophile de Bock, Boerderij in waterlandschap, Ets kopen? Bied vanaf 35!Theophile de Bock, Boerderij in waterlandschap, Ets kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3183 verkochte items
Alle items van deze verkoper (73)
  • Theophile de Bock (1851-1904)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE KANS!!

Ets door Theophile de Bock.

Voorstelling van een boerderij in een waterlandschap.

Gelijst, zichtmaat 11x18,5, lijstmaat 22x29

Gesigneerd in de plaat r.o. 'Th de Bock'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:21-06-2015 om 17:32
Eindtijd:28-06-2015 om 19:32
gsoen
21 jun. / 20:47
€ 35