Theophile de Bock - tekening - Herder met kudde schapen - Verkocht

Theophile de Bock - tekening - Herder met kudde schapen kopen? Bied vanaf 375!

Verkoopprijs: € 375,00

Theophile de Bock - tekening - Herder met kudde schapen kopen? Bied vanaf 375!Theophile de Bock - tekening - Herder met kudde schapen kopen? Bied vanaf 375!Theophile de Bock - tekening - Herder met kudde schapen kopen? Bied vanaf 375!Theophile de Bock - tekening - Herder met kudde schapen kopen? Bied vanaf 375!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Theophile de Bock (1851-1904)
TypeTekening / Aquarel

Mooie gekleurd krijttekening voorstellende een herder met zijn schaapskudde onder de bomen. Gemonogrammeerd linksonder.

Beeldmaat 28 x 37 cm. Ingelijst in goudkleurige ornamentlijst. Lijstmaat 43,5 x 53 cm. Aan de lijst zijn enkele beschadigingen.

Dit item is verkocht voor 375,00
Starttijd:22-11-2016 om 21:40
Eindtijd:04-12-2016 om 19:40
gaius200
26 nov. / 10:14
€ 375